Корзина
205 отзывов
Корзина
5 лКапітал (Укравіт), 5 л
влево
 • Капітал (Укравіт), 5 л, фото 2
 • Капітал (Укравіт), 5 л, фото 3
вправо

Капітал (Укравіт), 5 л

 • В наличии

4 380 грн.

+380988579997
Стол заказов
 • +380953268224
  Менеджер-консультант
Описание

іюча речовина

Епоксиконазол,Азоксистробін,Ципроконазол

Препаративна форма                          КС

Хімічний клас                                        стробілурини, триазоли

Концентрація діючої речовини            150+60+50 г/л

Переваги фунгіциду Капітал

 • Забезпечує високоефективний та довготривалий  контроль широкого спектру хвороб як обробленої рослини так і  нового приросту;
 • здатен контролювати збудники з 4-х класів (аскоміцети, базидіоміцети, дейтероміцети, ооміцети);
 • покращується  ефективність використання вологи,  фото асиміляція,  збалансовується азотний обмін та пригнічує утворення етилену, що дозволяє подовжити вегетацію;
 • подовжує фотосинтетичну активність, що позитивно відображається на продуктивності і якості вирощеного врожаю та покращує засвоюваність добрив.
 • Механізм дії фунгіциду Капітал

  Азоксистробін. При потраплянні на листову поверхню рослин діюча речовина переміщується акропетально і трансламінарно, при цьому відбувається інгібування мітохондріального дихання шляхом блокуванням транспорту електронів у ланцюзі цитохромів. Здатен контролювати збудники 4-х класів (аскоміцети, базидіоміцети, дейтероміцети, ооміцети).

  Ципроконазол.  Інгібує біосинтез стеринів, у тому числі ергостеролу, у клітинах грибів. На відміну від інших інгібіторів біосинтезу стеринів ципроконазол  проявляє більш широкий ареал дії, обумовлений фізико-хімічними властивостями, поглинанням і переміщенням в рослинах. 

  Епоксиконазол. Блокує утворення ергостеролу в клітинах гриба. Через відсутність ергостеролу гриби не в змозі сформувати клітинні мембрани, наслідком цього є блокування росту і подальшого розвитку шкодочинного гриба.

  Максимальна кількість обробок фунгіцидом Капітал

  2. Період очікування від обробки до збору врожаю-.

  Норма витрати робочої рідини фунгіциду Капітал

  200-300 л/га. 

  Препарат  застосовується впродовж вегетації на зазначених культурах. Оптимальний термін застосування в перiод вегетацiї  профілактично до появи перших ознак хвороби а також залежно вiд фiтосанiтарних прогнозiв. Інтервал між обробками має складати 20-30 діб. Має виражену лікувальну дію проти більшості збудників хвороб, яка проявляється у знищенні патогена (на початкових стадіях розвитку) та блокуванні подальшого розвитку хвороб (на більш пізніх стадіях). Покриваючи поверхню листового апарату попереджує попадання та проростання спор і забезпечує надійний та довготривалий бар’єр для розвитку хвороби. Проникаючи в середину рослини діє системно, поширюється трансламінарно, акропетально при цьому захищає всю рослину та нові прирости. Особливістю даного фунгіциду є  антиспорулентна дія на збудників хвороб. Регулює віддачу вологи рослиною (покращує посухостійкість), подовжує період вегетації рослин (збільшує врожайність, покращує якісні показники). 

  Обробку доцільно проводити при температурі повітря не вище +25 °С та оптимальній вологості. Важливими факторами ефективної дії препарату є якісне покриття всієї поверхні листового апарату без стікання робочого розчину з обробленої поверхні та оптимальне поєднання гідротермічних умов навколишнього середовища.

  Класифікація ВООЗ, токсикологічна характеристика фунгіциду Капітал

  Класифікація ВООЗ: 3 клас небезпечності.

  Строки виходу працівників  для проведення механізованих/ручних  робіт -  3/7.

   

Информация для заказа
 • Цена: 4 380 грн.
Капітал (Укравіт), 5 лКапітал (Укравіт), 5 л
В наличии
4 380 грн.
Купить
+380988579997
Стол заказов
 • +380953268224
  Менеджер-консультант