Корзина
188 отзывов
Корзина
5 лГербіцид СЕЛЕКТ 120, КЕ
влево
  • Гербіцид СЕЛЕКТ 120, КЕ, фото 2
  • Гербіцид СЕЛЕКТ 120, КЕ, фото 3
вправо

Гербіцид СЕЛЕКТ 120, КЕ

  • В наличии

1 750 грн.

+380988579997
Стол заказов
  • +380953268224
    Менеджер-консультант
Описание

ПЕРЕВАГИ ГЕРБІЦИДУ СЕЛЕКТ Ефективний контроль понад 40 видів однорічних і багаторічних злакових бур'янів, включно з падалицею злакових культур Можливість безпечного застосування на широкому спектрі широколистих культур. У світовій практиці використовується для захисту посівів майже всіх двосім'ядольних культур Швидке проникнення в рослину і стійкість до змиву дощем уже через 1 годину після обприскування Можливість застосування в будь-який період вегетації, незалежно від фази розвитку культури Найекономічніший контроль однорічних злакових бур'янів Відсутність жодних проблем у сівозміні: період напіврозкладу в грунті —1-3 дні Прекрасна сумісність у бакових сумішах із більшістю гербіцидів, які застосовують проти двосім'ядольних бур'янів та ефект синергізму Швидкість дії, що забезпечує повну загибель бур'янів протягом 5—12 днів Зручність і простота в застосуванні Придатний для мікрооб'ємного обприскування з витратою робочого розчину - 50—60 л/га.

ЗАСТОСУВАННЯ ГЕРБІЦИДУ Робочий розчин готують безпосередньо перед обробкою. Бак обприскувача заповнюють на 1/3 водою, при включеному пристроями додають необхідну кількість препарату, доливають води до розрахункової кількості, розчин перемішують і проводять обробку. Витрата робочого розчину 200 -300 л / га.

БАКОВІ СУМІШІ ТА СУМІСНІСТЬ ГЕРБІЦИДУ СЕЛЕКТ Змішування з добривами не рекомендується.

КЛАСИФІКАЦІЯ ВООЗ, ТОКСИКОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА ГЕРБІЦИДУ 3 клас небезпеки для бджіл (малоопасен для бджіл), обмеження в рамках існуючої «Інструкції з профілактики отруєння бджіл пестицидами»; обмеження літа бджіл> 3-4 години, прикордонно-захисна зона для бджіл> 2-3 км. Не допускається обробка квітучих ентомофільних культур, будь-яких полів і територій з квітучими бур'янами (більше 3 рослин на 1 м ') в період активного літа бджіл, а також подальше відвідування бджолами оброблених сільгоспугідь раніше встановленого терміну. Необхідно скошування масово квітучих бур'янів по периметру оброблюваного поля на відстань можливого знесення пестициду. Обробки рослин необхідно проводити в ранкові та вечірні години, допустимо проведення їх днем в похмуру, прохолодну погоду, коли бджоли не вилітають з вулика. Обов'язковим є попереднє (за 4-5 днів) оповіщення місцевих незалежно від форми власності бджолярів (засобами друку, радіо) про характер запланованого до використання засоби захисту рослин, терміни і зонах його застосування.

 

Технология применения препарата:

Рабочий раствор готовят непосредственно перед обработкой. Бак опрыскивателя заполняют на 1/3 водой, при включенном перемешивающем устройстве добавляют необходимое количество препарата, доливают воды до расчетного количества, раствор перемешивают и проводят обработку. Расход рабочего раствора - 200-300 л/га.

 

Период защитного действия:

В течение всего периода вегетации злаков. Время, необходимое для полного подавления сорняков, обычно составляет от 7 до 21 дня после опрыскивания в зависимости от условий произрастания и конкурентоспособности культуры.

 

Информация для заказа
  • Цена: 1 750 грн.
Гербіцид СЕЛЕКТ 120, КЕГербіцид СЕЛЕКТ 120, КЕ
В наличии
1 750 грн.
Купить
+380988579997
Стол заказов
  • +380953268224
    Менеджер-консультант