Корзина
102 отзыва
+380988579997
Контакты
агромагазин "фермер РОСТ"
+38098857-99-97Киевстар
+38095326-82-24МТС
+38061944-28-77факс
Екатерина
УкраинаЗапорожская областьМелитополь

Курзат® Р44

Курзат® Р44, фото 2Курзат® Р44, фото 3
  • В наличии
  • Только оптом
  • Код: 157

400 грн./кг

Показать все оптовые цены
Курзат® Р44
400 грн./кг
В наличииКурзат® Р44
Купить
+38098857-99-97
Киевстар
  • +38095326-82-24 МТС
  • +38061944-28-77 факс
Купить
+38098857-99-97
Киевстар
  • +38095326-82-24 МТС
  • +38061944-28-77 факс
  • График работы
  • Адрес и контакты
возврат товара в течение 14 дней по договоренности

Курзат® Р - фунгіцид для захисту від хвороб картоплі та огірків

Мистецтво захисту!

Фунгіцид для ефективного захисту від хвороб картоплі (фітофтороз) та огірків (несправжня борошниста роса)

Ключовi переваги

- Профілактичні, лікувальні та анти­споруляційні властивості – зупиняє розвиток хвороб картоплі та огірків через 1-2 доби після зараження

- Здатність “капсулювання” інфіко­ва­них клітин – “стоп-ефект”

- Відсутність резистентності до пре­парату

Склад

Діюча ре­чо­ви­на: ци­мок­саніл – 4,2%,

хло­ро­кис міді – 39,8%

Пре­па­ра­тив­на фор­ма: по­ро­шок, що змо­чується

Упа­ков­ка: 1 кг

Норма використання: 2,5 – 3,0 кг/га

Захист від фітофторозу картоплі та переноспорозу огірків Саме фунгіцид Курзат Р® стане найкращим помічником у вирішенні цих проблем Курзат® Р є фунгіцидом з профілактичними, лікувальними та антиспоруляційними вла" стивостями для захисту від фітофторозу картоплі та переноспорозу огірків. Препарат дає можливість збільшити проміжок часу між обробками порівняно зі звичайними фунгіцидами контактної дії. Діюча речовина — цимоксаніл — швидко проникає і розподіляється в тканинах листків. Локально"системні властивості цимоксанілу та його здатність уповільнювати процеси розмноження грибів на клітинному рівні виводять цей препарат на перше місце щодо профілактичної обробки рослин та розвитку їх стійкості до захворювань. Механізм дії Курзат® Р — порошок, що змочується, що вміщує 4,2% цимоксанілу та 39,8% хлорокису міді. Цимоксаніл має три механізми дії: профілактичний, лікувальний та як інгібітор спороутворення. Він проникає в листя та перерозподіляється всередині листка (локаль" но"системно). Одночасно мідь проявляє мультиактивну дію на клітинному рівні, пору" шуючи багато життєво важливих функцій грибів"патогенів, що призводить до їхньої загибелі. Проте головним ефектом міді є пригнічення проростання спор грибів. Мідь та" кож володіє антибактеріальним ефектом. Терміну від 1 до 6 годин після обробки достатньо, щоб цимоксаніл проник у листя, аби забезпечити надійний захист від фітофторозу та переноспорозу. Цимоксаніл перерозподіляється всередині листка і дає можливість компенсувати неповноту покриття листя робочим розчином. Вказівки до застосування Курзат® Р діє найбільш ефективно, якщо його застосовувати профілактично або на ранній стадії зараження, перед появою видимих на рослинах симптомів захворювання. Кількість обробок може змінюватись залежно від розвитку хвороби протягом сезо" ну. Рекомендовано до 4"х обробок за сезон. Норма робочого розчину для картоплі — 400 — 600 л/га Норма робочого розчину для огірків — 600 л/га Курзат® Р — розширений період застосування Курзат® Р слід застосовувати профілактично, перед тим, як захворювання буде помічено в полі Програми захисту культури повинні починатись з раннього виявлення первинної інфекції, базуючись на прогнозуванні хвороб. На площах, де такі методи не засто" совуються, спеціалістам слід ретельно відстежувати локальні умови та починати профілактичне обприскування, як тільки погода стане сприятливою для появи інфекції (опади, висока зволоженість та помірна температура). За нормальних умов інтервал між обробками 10–12 діб забезпечує добрий контроль. За теплої та дощ

Культура Картопля Огірки Хвороби Фітофтороз Переноспороз Норма, кг/га 2,5 3 Кількість обробок 3 (інтервал між обробками 10"12 днів) 3 (інтервал між обробками 7 днів)

Курзат® Р — розширений період застосування Курзат® Р слід застосовувати профілактично, перед тим, як захворювання буде помічено в полі Програми захисту культури повинні починатись з раннього виявлення первинної інфекції, базуючись на прогнозуванні хвороб. На площах, де такі методи не засто" совуються, спеціалістам слід ретельно відстежувати локальні умови та починати профілактичне обприскування, як тільки погода стане сприятливою для появи інфекції (опади, висока зволоженість та помірна температура). За нормальних умов інтервал між обробками 10–12 діб забезпечує добрий контроль. За теплої та дощової погоди, яка веде до швидших темпів розвитку інфекції та підви" щеного ризику захворювання, інтервал між обробками слід скоротити до 8 діб.

Характеристики
Основные
Производитель  Du Pont
Страна производительСША
Упаковка
УпаковкаПачка
Вес1.0(кг)
Информация для заказа
  • Цена: 400 грн./кг

В связи с нестабильностью национальной валюты, цены на товары, представленные в магазине, могут быть не актуальными. Уточняйте данную информацию у наших менеджеров! Приносим свои извинения за неудобства.